Salon fryzjersko-kosmetyczny na FB

FRYZJERSTWO

Włosy to jeden z największych atrybutów naszego ciała. Tworzą one wyobrażenie o tym, kim jesteśmy i w jaki sposób się prezentujemy.

Rozumiemy, że zmiana koloru włosów jest często bardzo ważną i odpowiedzialną decyzją dla każdego z nas, ponieważ ma wpływ nie tylko na nasz nowy wygląd, ale także na samopoczucie.
Wiemy również, jak bardzo istotne jest także zdrowie naszych włosów, dlatego stosujemy bez amoniakalną koloryzację, która nie zawiera parabenów i środków pochodnych (amoniaku silikonu itp).
Do Twojej dyspozycji oddajemy najnowsze trendy koloryzacji:
 • koloryzacja 3D,
 • koloryzacja trójwymiarowa,
 • frombayage,
 • sprashlight.
Usługi fryzjerskie

STRZYŻENIE

Strzyżenie to komponowanie ludzkiego charakteru i podkreślenie naszej osobowości. Potrafimy odczytać Twoje potrzeby i dopasować odpowiedną fryzurę do wyglądu i sposobu ubierania się. Wykonujemy oryginalne jak również bardziej tradycyjne strzyżenie. Wszystko po to, aby Twoja twarz zyskała nowego blasku. W ramach naszych usług proponujemy strzyżenie:
 • tradycyjne,
 • nowoczesne,
 • awangardowe.

STYLIZACJA

Przygotujemy fryzurę, która będzie odzwierciedlać nie tyko Twoje potrzeby, ale także będzie komponować się z wybraną uroczystością lub wydarzeniem. Taka stylizacja podkreśli Twoją osobowość i charakter, stając się znakiem rozpoznawczym. W zależności od okazji zaakcentujemy elegancje, wyróżnimy wygląd i sprawimy, że Twoja fryzura stanie się idealnym uzupełnieniem każdej kreacji.
Oferujemy stylizację ślubną, komunijną, wieczorową, a także zupełnie indywidualną, skomponowaną na dowolną okazję.

Youstyle to seria wysokiej jakości produktów do stylizacji, które powstały z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik itechnologii. Youstyle jest wszechstronny i inspirujący, pozwala kreować najbardziej fantazyjne fryzury. Seria Freak powstała z najwyższej jakości produktów, które zostały pozyskane tylko z naturalnych składników. Freak inspiruje i pozwala na kreatywną pracę stylisty. Zapewnia doskonały efekt od matowego po pełen blasku.Produkty Freak: nie zawierają parabenów, są bez silikonów, wolne od składników zwierzęco pochodnych, z naturalnych składników, chroniące i pielęgnujące skórę i włosy.

KOLORYZACJA SIZONS

Nasza oferta to również koloryzacja Sizons, która podkreśla charakter i indywidualizm każdego mężczyzny, dyskretnie ukrywając siwiznę. Nasze metody są całkowicie bezinwazyjne i skuteczne. Stosujemy koloryzacje transparentną, która łatwo może zostać zmyta, a co najważniejsze utrzymuje się nawet 3 tygodnie. Koloryzacja dostępna jest również dla kobiet.

Artistique

Głębokie, spektakularne, prawdziwe... takie są farby Artistique o kremowej konsystencji z proteinami jedwabiu. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i najnowszych odkryć naukowych Artistique stworzył nową generację w koloryzacji nie pozostawiającą stylistom nic więcej do życzenia. Artistique zapewniadoskonały system synergii - połączenie wyjątkowej stabilnościkoloru, połysku i doskonałej pielęgnacji włosów. System koloryzacjiArtistique oferuje żywe kolory, pozwala uwolnić kreatywność, podczas gdy efekt końcowy nie stoi więcej pod znakiem zapytania. Pozwólcie Państwo, by nasza kreatywność była zainspirowana farbami Artistique, a życzenia i wymarzone kolory naszych Klientów staną się rzeczywistością.

PIELĘGNACJA

Pielęgnacja to delikatność, odzwierciedlenie piękna Twoich włosów, o które dbamy z pasją używając najlepszych środków. Zapewniamy w pełni profesjonalne podejście, które gwarantuje niezwykłą świeżość i nową jakość. W ramach usługi pielęgnacji wykonujemy:
 • regenerację,
 • odżywianie,
 • nawilżanie,
 • odbudowę.
Stylizacja, pielęgnacja włosów
HOMEO NASSZKOLENIANAGRODYCENNIKGALERIAKONTAKT
© 2015 DEJA-VU