Salon fryzjersko-kosmetyczny na FB

WIECZORY PANIEŃSKIE

Idealny wieczór panieński musi być przede wszystkim nieprzewidywalny, kreatywny i posiadać nutę szaleństwa. Zatem z dobrze dobranych nut emocji tworzymy melodię, która będzie towarzyszyć Twoim wspomnieniom na lata. Rozumiemy, że ślub to niepowtarzalne przeżycie dlatego warto poprzedzić go udanym wieczorem panieńskim! W ramach naszej oferty zapewniamy: możliwość wynajęcia salonu w godzinach od 18 do 22, szampan z truskawkami,
  • dekoracje dostosowane do okoliczności,
  • saunę do włosów, która nawilża, regeneruje i odmładza zniszczone włosy,
  • indywidualny zabieg dla każdej z Pań do wyboru z poniższych:
    • 1. Manicure hybrydowy + stylizacja włosów.
    • 2. Zabieg na twarz + stylizacja włosów.
    • 3. Masaż odprężający całego ciała.
Dodatkowo dla panny młodej przygotujemy fryzurę wieczorową lub próbną ślubną.
Cena za zorganizowanie wieczoru panieńskiego dla 10 osób, wynosi 90 zł za osobę + 50 zł, za każdą godzinę wynajęcia salonu. Jednocześnie dla wszystkich uczestników oferujemy zniżkę 20% na wszystkie dodatkowe usługi tego wieczoru, a w każdym kolejnym dniu udostępniamy zniżkę 15% na dowolne pozycje z naszej oferty.

Jesteśmy otwarci na każdy pomysł i sugestie odnośnie przygotowania wieczoru panieńskiego. Możemy przeprowadzić zarówno szalone spotkanie, które będzie idealnym początkiem dobrej zabawy, jak i romantyczne przyjęcie przy blasku świec i relaksującej muzyce.

Zorganizujemy również profesjonalnego fotografa, który uwieczni ten wyjątkowy czas w formie sesji fotograficznej. Całość wydarzenia zostanie zapisana na płycie, tworząc niezwykłą pamiątkę na lata.
HOMEO NASSZKOLENIANAGRODYCENNIKGALERIAKONTAKT
© 2015 DEJA-VU